Öğretmenim o gün lafını balla kesmek deyimini sormuştu. "Konuşan insanın ağzına bal damlatırızöğretmenim." dedim. Sınıftaki herkes bıyık altından gülüyordu bana. Baltayı taşa vurmuştumişte. Öğretmenim küplere binerek, haftaya tekrardan farklı deyimler soracağını söyledi. Ucuzatlatmıştım. Bir hafta vaktim vardı. Yaş tahtaya basmamak için çok çalıştım. Bir hafta sonra sırabana geldiğinde sınıftakiler naneyi yediğimi düşünüyordu. Ama bütün deyimlere doğru cevapverdim. Öğretmenimin mutluluktan gözleri doldu. Bundan sonra deyimleri bilen öğrenci olaraknam saldım. Arkadaşlarım da beni el üstünde tuttular. Anlamını bilmedikleri deyimleri banasordular.Her kutuda 50 deyimin yer aldığı Deyim Kartları seti hem öğrencilerin hem de öğretmenlerinfaydalanması için tasarlandı. Her karttaki deyimi; deyimin anlamı, örnek cümle ve arkasındakiçizimlerle destekleyerek derslere ve sınavlara hazırlıkta size yardımcı olacak şekildeoluşturuldu.Ayrıca ön sayfaya, öğrendiğiniz deyimleri cümle içinde kullanmanız için boş yerbırakıldı. Bu şekilde derslerde bir materyal olarak da kullanabilirsiniz.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...