Dijital Dünyada E-Beveyn; Dijital Zamanlarda Çocuk Yetiştirmek

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Dijital dünyada e-beveyn olmak" derken ne kastediyoruz?İnternet artık hepimizin hayatının vazgeçilmez bir parçası. Bir yanıyla çok zengin bir fırsatlardünyası, bir yanıyla da önü alınmazsa büyük risklere gebe bir mayın tarlası. Hadi biz yetişkinlerbu mayın tarlasında bir şekilde güvenle yol alabiliyoruz.Peki çocuklarımız?Onların bu dünyada var olmalarının önüne geçmek ne mümkün ne de gerçekçi.O halde zaman zaman kendimizi çocuklarımızdan daha acemi hissettiğimiz bu dünyada onları nasıl koruyacağız?Adeta herkesin "orada" olduğu bu fırsatlar ve riskler evreninde tek çözüm, çocuğunuzunelinden tutup caddenin güvenli tarafında birlikte gezmek... El tutma yaşını geçtiyse, enazından onun birkaç adım arkasından yürümek... Takip mesafesini doğru ayarlamak...Eğitimci Salih Uyan, işte bu evrende çocuklarının güvenliğini sağlamak isteyen anne babalarasesleniyor.Dijital dünyanın kendine has özellikleri, bizi bu dünyayla bağlantılı hale getiren akıllı telefonlar,oyunlar, sosyal medya.... Medya üzerinden üretilen sanal gerçeklik, siber zorbalık ve bütünbunların çocuklarımızın kişilik gelişimine, sosyal uyumuna, dil gelişimine etkileri gibi konularımasaya yatırıyor.Hem bir eğitimci hem de bir "dijital dünya göçmeni" olarak, bizleri dijital dünyanın yerlileriolan, doğdukları andan itibaren kendilerini bu âlemde bulan çocuklarımıza nasıl rehberlikedebileceğimiz üzerine birlikte kafa yormaya davet ediyor.Kimi zaman esprili, kimi zaman bizi bize gösteren ince dokunuşlarla ve çözüm önerileri getirenbir bakışla...Yazar Hakkında1976 İstanbul doğumlu. Selçuk Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve Anadolu ÜniversitesiSosyoloji bölümlerini bitirdi. Ulusal bir gazetede köşe yazarlığı yaptı. Çeşitli dergi vegazetelerde eğitimle ilgili yazıları ve röportajları yayımlandı. İngilizce eğitimi üzerine yurtiçi veyurtdışında seminer ve konferanslar verdi. Türkiye'nin tek Altın Örümcek ödüllü İngilizceeğitim sitesinin kurucusu ve içerik editörüdür. Beşi çeviri olmak üzere yayınlanmış sekiz adetkitabı bulunan yazar, halen eğitim sektöründe yönetici olarak görevini sürdürmektedir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...