Din Eğitimi Ve Öğretimi Açısından Ahiret Bilinci

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Hanginizin daha iyi işler yapacağını sınamak için ölümü ve hayatı yaratan O'dur" (Mülk,67/2) buyurur Kur'an. Buna göre imtihan alanı olan dünya hayatı ile imtihanın sonucununalınacağı ahiret hayatının birbirlerini şekillendirdiğini söylemek mümkündür. Öyle ki, birtaraftan ahlaki bir yaşayış biçimi olarak dünya hayatı, insanoğlunun ahiret hayatının nasılolacağını belirlemekte, diğer taraftan ahiret hayatına inanmak insanın dünya hayatını nasılyaşayacağına yön vermektedir. Bir başka ifadeyle insan ahiretinin inşasını dünya hayatındagerçekleştirmektedir. Biz bu bakış açısının insanın hayatına yansımasına ve onubiçimlendirmesine "ahiret bilinci" diyoruz. Peki, ahirete inananlar açısından bu bilinçhayatlarının neresinde yer almaktadır? İşte bu noktadan hareketle elinizdeki kitap "ahiretbilinci" kavramını din eğitimi ve öğretiminin bir konusu olarak ve yüksek din öğretimi almışkişilerin meseleye yaklaşımları bağlamında ele almaya ve incelemeye çalışmaktadır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...