Din Eğitimimiz; Anılar - Sorunlar - Duşunceler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Dinî hayatımız, elde ettiğimiz dinî bilgilere göre şekillenir. Dinî bilgiler ise, genelde aileden veeğitim kurumlarından elde edilmektedir. Doğru ve kaliteli bir din eğitimi, doğru bir dinî hayatı;doğru ve kaliteli olmayan bir din eğitimi ise, yanlış bir dinî hayatı oluşturmakta veşekillendirmektedir. Bu nedenle dinî bilgilerin hayata yansıtılmasıyla ilgili anılar, gözlemler vedüşünceler, yaşadığımız dinî hayatın anlaşılmasına, sorgulanmasına ve değerlendirilmesineönemli ölçüde katkı sağlarlar ve gelecek için yol gösterici bir nitelik arz ederler. Aynı zamandabir fikir verme ve bir perspektif kazandırma amacını da taşırlar. Kitap, bu amaca yönelik olarakdin eğitimimizin sorunlarını kesitler halinde ele almakta ve bir akademisyenin bakış açısıyla busorunlara çözüm önerileri sunmaktadır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...