Din Köstebekleri

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Onlar, dine bir kapıdan girip öteki kapıdan çıkanlardır.Onlar Kur'an'ı yanlış yorumlarlar.Onlar kalplerinde hissetmediklerini ağızlarıyla söylerler.İkiyüzlüdürler, yalan yere yemin eder, çıkarları uğruna kolayca yalan söylerler.Dışları alımlı, gösterişli, sözleri çekicidir ama içleri boş ve çürüktür.Onlar sadece menfaatlerinin peşinde koşarlar, ahiret ile ilgili endişeleri yoktur.Kibir ve gurur gözlerini ve kalplerini öylesine kapatmıştı ki, hiçbir şeye ihtiyaçlarının olmadığını sanırlar.Onlar şüphe içinde bocalayıp dururlar ve zalimdirler.Onlara ?Yeryüzünde fesat yaymayın!' denildiğinde, ?Biz sadece ıslah edicileriz!' diye cevap verirler.Altın suyuna boyanmış sahte madenler gibidirler, dıştan Müslüman gözüküp, içteMüslümanlığın kokusu olmayan insan yüzlülerdir. Onlar, din köstebekleridir.Kendini aklamadan, soyutlamadan ince bir hesaptan geçirmek isteyen müminler için...Onlar kendilerini kandırmaya mahkûmdur.Onlar dünyaperesttir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...