Dini Hikayeler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İbrahim el-Havvâs anlatıyor:Bir gün rızık aramak için evden çıktım.Bir olta alıp denize saldım Ard arda tam üç balık tuttumHazırlanıp eve gelmek üzereyken kulağıma şöyle bir ses geldi:Ey İbrahim, bırak bizi! Allahı zikredenlerden başka, kendine yiyecek bir şey bulamadın mı?Bu söz bana çok tesir etmiş olacak ki, oltayı kırdım ve o günden sonra bir daha balık avına çıkmadımKISSADAN HİSSEBu hikâyelerden hisse alırken, azamî derecede ruhumuzu beslemeye çalışırken, zinhar balık avlamanın günâh olduğunu sanmayalım Zira balık avlamanın caiz olduğu âyetlerle sabittir. Bu kıssalar bize sadece her şeyin Allahı zikrettiğini, binaenaleyh varlıklar içinde en şerefli mevkii işgal eden insanoğlunun zikirden gafil kalmasının doğru olmadığını anlatmaktadır. Hepsi o kadar
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...