Dini, Tasavvufi, Milli Sohbetler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Günümüz insanlarının ihtiyacı olan hususlarsağlam kaynaklardan istifade edilerek(kaynaklarımızın isimleri kitabımızın sonundaverilerek) sizlerin hizmetine sunulmuştur. Bueserimizde üç ana noktaya dikkatleriniziçekmeyi amaçladık. İlk olarak dini, itikadi.ameli mevzularda sağlam, güvenilirkaynaklardan istifade edilerek gereklimalumatlar verilmiştir. İkinci olarak dinibilgilerle donanımlı hale gelen bir kimseninruhi ve tasavvuf! yönden de kendilerine lazımolacak malumatlara ve bu alanda önder olarakkabul edilen maneviyat erbabı büyükşahsiyetlerin (Abdulkadiri Geylâni, İmamıRabbani, Şeyh Edebali, Nabi, Mevlana,YunusEmre, Hoca Ahmed Yesevi, Beyazidi Bestami..)nefsi emmareyi terbiye metodları veusûllerine özel bölüm ayırarak günümüzinsanları ilham alır. düşüncesiyle eserimizdeyer verdik. Üçüncü olarak hepimizin ihtiyacıolan milli meselelere, yine diğer alanlardaolduğu gibi burada da önder ve rehber olarakkabul edilen Arif Nihat Asya, Mehmet Akif,Ahmet Cevdet Paşa, Necip Fazıl, SezaiKarakoç gibi isimlerden örnek ve ilham alarakyer verdik. Bu dördüncü eserimin de sizdeğerli okuyucu kitlesine faydalı olmasını yüceMevla'dan diler, hepinize saygılar sunarım...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...