Dinimizin Temel Hadisleri; Nevevî'ye Göre Medâru'l-İslâm Nitelikli Otuz Hadis-i Şerif

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Medâru'l-İslâm" terimi hicrî üçüncü asırdan itibaren kimi muhaddislerce ya bütünüyleİslâm'ı ya da İslâm'ın fıkıh, âdâb, beşeri ilişkiler gibi herhangi bir alanını bir kaç hadis-i şerif ilekavrayıp yorumlamanın mümkün olduğunu anlatmak üzere kullanılmaya başlanmıştır.İmam Nevevî (v. 676) ise, me'sur duaları topladığı el-Ezkâr adlı meşhur eserinin sonunael-Ehâdisu'l-leti aleyhâ medâru'l İslâm başlığı altında, kendisinin ilavelerini de kapsayan 30hadislik müstakil bir kısım eklemiştir.Dinimizin içerik bakımından kendileriyle temellendirildiği medâru'l-İslâm niteliklihadis-i şerifler, ülkemizin hadis/sünnet kültürü açısından haklı bir merak konusu olup müstakilbir bilimsel mesâiyi hak etmekteydi. Elinizdeki kitap, işte bu gereği yerine getirmek üzerehazırlanmıştır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...