Dipsiz Kuyu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Dipsiz kuyularda çırpınıp duruyorum;Sineme görünmez oklar saplanıyor.Evlere misafir olan çocuktum;Yolcu edilecektim sabaha mutlaka,Olamadım hiçbir kadının sahibi.Seninle en ücra köşelere gelirim diyenler de;Terk ettiler ilk kızgınlıklarında.Darılmayı beceremedim şu fani ömrümde;İçimdeki yangın sıçramadı kimsenin bahçesine.Gönlüm açık denizler gibiydi,Köpek balıkları bile misafirim oldu mecbur kaldıklarında.Dayanıklılık testlerine tutulan büyük banka değildim amma;Çile rüzgârına kapılan dalsız yaprak oldum yaşamım boyunca.Elbet bir gün sevecek bir kadın,Sevecek beni umarsızca,Masaya hiçbir zaman iki kadınla oturan adam olamasam da...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...