Dört Mezhebe Göre Delilleriyle Hac ve Umre İlmihali

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Haccın farz olması için beş şart vardır. Bunlar; Müslüman olmak, akıllı olmak, bulüğ çağına ermek, hür olmak ve güç yetirebilmektir. Güç yetirebilmek; azık, binek, yol güvenliği, beden sağlığı ve yolculuk yapma imkanını içerir. Yolculuk yapma imkanı ise haccı eda etmede engelleyici siyasî, nizamî ve malî bir engel ve şart bulunmamasını gerektirir.Aynı zamanda bazı İslam beldelerinin şart koştuğu belirli bir yaş sınırı ya da kur'a ile sayıyı sınırlamak, ilk başvuranları alıp sonrakileri almamak, malî şartlar koymak gibi durumlarda kişi güç yetiremez sayılır ve hac bu arızî sebeplerden dolayı farziyetten düşer.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...