Dünyada ve Türkiye'de Neoliberalizm

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Eğitimden sağlığa, adaletten gelir dağılımına, ekonomiden siyasete her alanda etkilerininhissedilmesi neoliberalizm hakkında azımsanmayacak miktarda eleştirel bir literatür oluşmasınaneden olmuştur. Çoğu zaman siyasi ve ekonomik krizlerin nedeni olarak bu yafta görülür.Elinizdeki bu kitap neoliberalizmi ilkeler bağlamında, açıklayıcı ve olabildiğince tarafsız bir üsluplaele aldığından diğer yayınlardan farklılık arz etmektedir. Neoliberalizm, devletin yerine serbestpiyasanın belirleyici olduğu ve temel ekonomik kararların özel sektör tarafından alındığı birtoplumsal düzeni savunmaktadır. Temelini klasik liberalizmden almaktadır; klasik liberalizmdekiözgürlük, eşitlik ve kardeşlik, neoliberalizmde ancak serbest piyasa şartlarında gerçekleşebilir.İkinci Dünya Savaşı sonrası giderek artan devletçi uygulamalara bir tepki olarak ortaya çıkmıştır.Neoliberalizmi açıklayan bu kitapta tarihsel bir süreç içinde klasik liberalizm ve devletçi ekonomikuygulamalara da yer verilmiştir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...