Dünyanın En Mutlu Taşları

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
MUTLU ŞEHİR SERİSİTuba ÖzekTarihi köklerimizi; İstanbul'un ağaçlarını, taşlarını ve daha nice kıymetli tarihi değerlerinihikaye diliyle anlatanbu kitaplar, adeta sizi geçmişin o güzel sayfalarına götürecek.Her yaşa hitap eden bu kitaplar özellikle çocuklarımızın tarih bilincine katkısağlayacak, hafızalarına İstanbul'un nasıl bir medeniyet iklimi ile yoğrulduğunu nakşedecek.İstanbul ki, Hazreti-i Peygmberin müjdesine mazhar olmuş kutlu bir şehir.İstanbul ki, Mekke ile Medîne ile kardeş bir şehir.İstanbul ki, Sultan Fatih'in aşkının ete-kemiğe büründüğü şehir...Bu şehri hep beraber okuyalım.... Hep beraber sevelim...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...