Edebiyat Dersleri; Okur - Anlatı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Okuma yazma bilmezliğin büsbütün bir erkek hastalığı olduğunu dadüşünüyorum. Kadınlar genelde daha fazla okuyor, daha fazla yazıyorlar. Mektup örneğin.Karısına sürekli hiçbir şey anlamadığını ve aptal biri olduğunu söyleyen koca, tüm resmievrakların kadınlar tarafından doldurulduğunun bilincindedir. Aynı kadın, kocasının uzakyerlerdeki akrabalarından doğum gününde aldığı hediye için bir şeyler yazarak teşekkür eder.Aynı kadın genellikle çocuklarına masallar anlatır. Ailelerde, babalardan çok annelerin'Dinleyin!' deyip bir şeyler okuduğu dikkatimi çekiyor. Eski zamanlarda olduğu gibi okuma veyazma yine sadece erkeklere öğretilmiş olsaydı, edebiyatın şimdiye kadar çoktan ölmüş olacağınainanıyorum. Tabii ki çocuğunu sürekli okuma ediminde gören cahil babanın huzursuzluğu,oğlunun kadınsı olacağı, gerçek bir erkek olmayacağı, zayıf yetişeceği korkusuyla bağıntılıdır.Oğullarını baskıcı bir eğitimden uzak tutan ve kitap okumaları için onlara izin veren, onlarasabreden ve onları babalarına karşı koruyan ve savunan hep annelerdir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...