Efendi Hazretlerinden Dualar

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bütün hamdler, Bana duâ edin, icabet ede-yim buyurarak, bize dua kapılarını açan Allâh-u Teâlâya mahsustur. Sonsuz salât-u selâmlar Duâ ibadetin özüdür buyuran Rasûlullah (Sallallâhu Aleyhi ve Sellem)in, Ehl-i Beytinin ve âl-i ashâbının üzerine olsun. Elinizdeki bu risâle, Üstadımız Hacı Mahmud Efendi (Kuddise Sirruhû) Hazretlerinin sohbet esnasında ve sohbet sonlarında yapmış olduğu duaların bir hoca hanımefendi kardeşimiz tarafından ala kadril imkan (mümkün olduğunca) cem edilmiş halidir. Rabbimizden niyazımız, bu risâledeki duaları siz okurlarımızın dünya ve âhiret saadetine vesîle kılmasıdır. Âmîn.Ahıska YayıneviNeşir Heyeti
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...