El - Cabiri; İslam Düşüncesinde Demokrasi, İnsan Hakları ve Hukuk

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İslam, bir vesileyle dünyanın sürekli gündeminde.Bir inanç, bir medeniyet anlayışı olmanın yanında bir siyaset ve yönetmesistemi; dahası demokrasi, hukuk, insan hakları ve evrensel değerler bütünü.İslam'ı bu bağlamda geçmişten bugüne nasıl okuyabilir ve nasılyorumlayabiliriz?İslam'ın yönetim modeli ve bu modelin kökleri tam olarak nedir?Demokrasi ile İslam arasındaki ortak değerler nasıl açığa çıkarılabilir?İslam'ın iktidara bakışı ve iktidarın süreç içinde yorumlanışı nasıldır?Çağımızın önemli düşünürlerinden Muhammed Âbid el-Câbirî, bu derinliklikitabında İslam, demokrasi, insan hakları, hukuk ve iktidar kavramlarınıderinlemesine araştırıp tartışıyor. Üstelik olabildiğince cesur ve kaynaklara bağlıkalarak yapıyor bunu. Tam da bu nedenle sadece bugüne değil, geleceğe de birperspektif sunuyor.Muhammed Âbid el-Câbirî'nin bu kitabı, dünyaya yayılmış önyargıları yıkıyor vekendine özgü net öneriler toplamı sunuyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...