El Yazması Sığınma Duası - Üzerinde Taşıyana Hayırdan Başka Hiç Bir Şey İsabet Ettirmeyecek Dua

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Okunduğunda Ya da Üzerinde Taşındığında Veya Bir Eşyanın İçine Konulduğunda Hayırdan Başka Hiç Bir Şeyi İsabet Ettirmeyecek Olan Sığınma Duası

Kaynak: Ebu Bekr İbni Abdirrezzak radıyallahü anh, Sehl İbni Abdillah Et Tüsrteri, Lalegül Dergisi Mart 2017 Sayısı Sığınma Duası Hakkında Bilgi:Ebu Bekrk Muhammed İbni Abdirrezzak radıyallahü anh  Basra'da bulunduğu bir sırada, evliyanın reisi Sehl İbni Et Tüsteri kuddise sirruhu'nun kendisine bir sığınma duası yazdırdığını ve bu duayı okuyana yahut üzerinde taşıyana ya da korunmasını istediği bir eşyanın içine koyana, inşallaj hayırdan başka hiç bir şeyin isabet etmeyeceğini bildirmiştir. Bahsedilen bu mühim dua şöyledir...Kaynak Kitap : Ebu tahir es silefi el meşyehatül bağdadiyye sayfa 363 - 364
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

El emeği ve kişiye özel eserlerde gönderim süresi değişebilmektedir. Siparişinizin yoğunluğuna ve sıraya göre 3-5 iş gününü bulabilmektedir. 

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...