En Kolay Avamil

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kelime ve Kısımlarıİsimler bilme yönünden ikiye ayrılırİsimler yapı bakımından ikiye ayrılırZamirlerİşaret isimleriİsmi MevsulMünâdâSoru İsimleriŞart İsimleriCümleAmillerÂmil-i SemaiHarf-i Çerlerİsmini Nasb Haberini Ref Eden Harflerİstisnaİsmini Ref, Haberini Nasb Eden HarflerFıil-i Muzariyi Nasb Eden HarflerFıil-i Muzariyi Cezm Eden HarflerAmil-i KıyasiMutlak Rilİsm-i Failİsm-iMefulSifat-ı Müşebbeheİsmi TafdilMastarİsm-i Muzafİsm-i Mübhem-i TâmMana-yı FiilAmili ManeviMamullerMamulü MerfuFailNaib-i FailMübtedaHaberKan e ve kardeşlerinin ismiCinsini nef eden La'nın haberiİnne babının haberiLeyse'ye benzeyen (ma) ile (la)nın ismiNasb ve cezm edici harflerden boş olan fiili muzariMamulü MensubMefulü MutlakMefulüBihMefulü FihMefulü LehMefulü MeahHalTemyizMüstesnaKane babının haberiİnne babının ismiCinsi nef eden La'nın ismiLeyse'ye benzeyen (ma) ile (LA)nın haberiKendisine nasb edici harflerden biri dahil olan fiili muzariMamulü MecrurMamulü MeczumMamulü BittebeiyyeSıfatHarflerle olan atıfTekitBedelAtful Beyânİ'RAB
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...