En Sevgili / Efendimiz ve Sevdalıları

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Envâr ile kâinat doldu İşte o gece sabah oldu! O'nun yüzü suyu hürmetine yaratıldı âlemler! Güneş, O'nun için sarıp sarmaladı dünyayısıcaklığıyla. Ay, O'nun muhabbetiyle kâh dolunay oldu kâh hasretiyle yay gibi kaldı. O'nunsancağını dalgalandırınca kendini buldu rüzgâr...O, risaletle şereflenen bir kul; devlet kuran mütevazı bir hükümdar; fetihler yapan muzafferbir komutan; cehalet karanlığına düşmüş dünyayı ilim ve irfanla süsleyen bir muallim;ümmetine hudutsuz sevgi gösteren Hatemü'l-Enbiya Hazreti Muhammed Aleyhisselam idi.O'nu anlatmak ve övmek isteyenler hep aciz kaldıklarını anladılar. Zira O'nu bütün âlemleriyaratan Rabbi övüyordu. O'nunla, yazılarını, eserlerini kıymetlendirmeye çalıştılar. TürklerO'nun yolunu tanıyınca başka aşk başka sevda tanımaz oldular. O'nu sevmek, saadetin; unutmak, bahtsızlığın alameti oldu. Üslubuyla yediden yetmişe herkese tarihi sevdiren Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, bu çalışmasındaiki cihan serveri Hazreti Muhammed'in hayatını, şahsiyetini ve O'nun yoluna baş koyan vehayatlarını O'nun yoluna adayan Peygamber sevdalılarını anlatıyor. Hoca Ahmed Yesevi'den Süleyman Çelebi'ye, Yazıcızade Muhammed'den Mevlana Halid-iBağdâdî'ye kadar sevdasını mısralara dökenler;Gazneli Mahmud'dan Osmanlı akıncılarının piri Mihal Gazi'ye, Satuk Buğra Han'danİstanbul'un fatihi Sultan Mehmed Han'a, Hadimü'l-Haremeyn Yavuz Sultan Selim'den II.Abdülhamid Han'a kadar aşk ve gayretle Resul'ün sancağını yüceltenler;O'nun sevgisini kazanabilmek için gözyaşları ile na'tını yazanlar;Ummandan bir katre misali ve daha nice Peygamber sevdalıları bu kitapta...O sevginin milletimizde daim kalması dileğiyle...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...