En Sevgili ile Baş Başa

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Namaz mektebine kaydolup günde kırk def'a rükû eden başlar, huzûrunda eğilmeye lâyıkyegâne varlığın Allah Azze ve Celle olduğunu öğrenirler. Peygamber-i Ekber'den dünyâ'nınCenâb-ı Hakk'ın yanında bir sinek kanadı kadar kıymetinin olmadığını öğrendikleri için dünyâ veiçindekiler onların gözünde her rükû ettiklerinde küçülerek âdeta bir nokta hâline dönüşür. Artıkonlar ebedî ve bâkî olan âhiret âlemine nisbetle fâni, geçici ve yok olmaya mahkûm olandünyânın metâına iltifât etmeyi, nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilmeyi ya da herhangibir kulun veya otoritenin önünde baş eğmeyi namaz mektebinde öğrendiklerine ihânet sayarlar.Bugün namaz kılmasına rağmen üç kuruşluk menfaati için zâlimin karşısında elpençedîvân duranlar, Allah ve Rasûl düşmanlarına boyun eğenler seni aldatmasın. Onlar her nekadar namaz kılsa da kıyâmın, rükûnun ma'nâsını kavrayamamış nasîbsizlerdir. Eğer birilerinamaz kılmasına rağmen hakkı, hakîkati gördüğü hâlde teslîm olup boyun eğmiyor, hâlâ haklıçıkmak için tartışmaya devâm ediyorsa bil ki o kişi de rükûdan nasibdâr olamamış, hakkınkarşısında boyun bükmesini beceremeyen bir zavallıdır.O hâlde sakın sen herkesin secdeye da'vet edildiği kıyâmet gününde dünyâda secdeetmeyenlerin buna güç yetiremeyeceği; horluktan gözleri öne düşmüş, zilletin kendilerinikuşattığı kimselerden olma! Bilesin ki, Hâlik'a yapacağın bir secde seni mahlûka yapacağın binsecdeden kurtaracaktır. Unutma! Şâirin dediği gibi "Haram kazanılan aş, aştan sayılmaz. Hakiçin akmayan yaş, yaştan sayılmaz. Kişi, başım var diye övünmesin! Secdeye varmayan baş,baştan sayılmaz."
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...