Esma Ağacı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bir varmış, bir daha varmışAllah'ın iyi kullarıSayılamayacak kadar fazlaymış.Zaman zaman içinde,Kalbur saman içinde,Kuşlar kanat çırparkenLaleler güller içinde,Mevsimlerden yaz,Meyvelerden kiraz,Koparıp dalından yerken az az,İnsanlardan uzak biraz,Eski mi eski, güzel mi güzel,Bir konağın çatı katında,Belki bu konak uzaklarda,Ya da çok yakın, yanı başımızda,Ben diyeyim benim dedem,Siz hiçbir şey demeyin,Kim bilir belki de içimizden birisi,Sadece açıverin minicik gönüllerinizi,Sevgilerinizi yükleyin ılık rüzgârlara,Atlayın siz de uçan halınıza,Katılın güzel yolculuğumuza,Günlerden bir gün, saatlerden bir saat,Bu güzel konağın mutlu insanları,Salih Dede ile torunları,Kuzumun kuzuları deyipSeverken Ayşe ile Ahmet'i,Okuyalım bakalım ne derler, neler söyleşirler...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...