Esrâr-ı Aşk; The Mystery Of Love

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
(Laklı Karton Kapak, Kitap Kağıdı, Roman Boy, 248 sayfa)Artık adımı sorma her an değişiyorPeşimden gelme ben de kayboldum Esrâr-ı Aşk kitabı yaşadığımız evrende her an varoluşun merkezi olan kalbe din, dil, ırk içermeyen mucizevi ve gizemli bir aşk yolculuğudur.Bir gece yarısı Konstantiniyye'nin sisli sokaklarında materyal âlemin girdaplarındaki çıkmazlarda dolaşan Savcı sıradan bir selamlaşma ile birden kendini rüyada rüyete, rüyette aşk ruletine giren adamlarla kozmik gayb âleminin en uç noktasında bulmuştur...Simurg ve yedi kuşun kırk mektubu, kırk elde, kırk lisanda, tercüme edilip Savcı'ya verilmiş. Savcı da Esrâr-ı Aşk kitabını yazmıştır.Kâtiplerin kalemlerindeki cızırtılarının uçuşmaları kozmik perdeyi dalgalandırıp Himalayos'un Lhotse zirvesinde Kırklar meclisinde Süleyman'ın dürülmüş tozlu aşk defterine onay gelip Konstantiniyye'nin semâlarından Esrâr-ı Aşk kitabının sayfalarına dökülmüştür.Süleyman'dan Belkıs'a bir mektup gelmiş bir yüzü kuş lehçesindeymiş. Bunu Hüdhüd değil sadece Anka tercüme edebilirmiş.Esrâr-ı Aşk... Konstantiniyye Tımarhanesi... Savcı 7. Beyit...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...