Evradı Behaiyye ve Tercemesi (Arapça-Türkçe, Çanta Boy, Ciltli)

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bu Evrâd-ı Şerifeyi, Sevgili Peygamberimiz (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) Şâh-ı Nakşibend hazretlerine Alem-i Manada peyder pey (kısım kısım) talim buyurmuşlardır.Ali Haydar Efendi (Kuddise Sırruhu) ve Mahmut Efendi Hazretleri'nin (Sellemehullahü Fiddareyn) kendi defterlerindeki ilaveler eklenerek en son okudukları şekilde hazırlanmıştır.Kim bu evradı hâlis bir niyet ile okursa bedeninden bütün hastalıklar Allâh'u Teâlâ'nın izni ile kalkar. Allah'ü Teala onu sihirden, hasetten, nazardan korur ve onun bütün sıkıntı ve üzüntülerini giderir.Ayrıca her ne murad (hayırlı bir istek) için okunursa Allâh'u Teâlâ'nın izni ile okuyanın duasının kabul olunacağı bildirilmiştir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...