Fakirliğe ve Zenginliğe Sebep Olacak Haller ve Ameller 


MUKADDİME

Bütün hamdler Yüce Zâtı hakkında:
 
'Şüphesiz ki Allâh; (rızka muhtaç olan her canlıyı rızıklandıran) Razzâk da, (eşsiz güç ve) kuvvet sâhibi de, (hiçbir işinde Kendisine en ufak bir zorluk ârız olmayacak şekilde sonsuz kudret sâhibi olan) Metîn de ancak O'dur.” (ez-Zâriyât Sûresi:58) buyuran Allâh-u Te'âlâ'ya mahsustur.  
Hududsuz salât-ü selâmlar Mu'âviye (Radıyallâhu Te 'âlâ Anh)dan rivâyet edilen bir hadîs-i şerîflerinde:
"Veren ancak Allâh'tır, taksim eden ise benim.” (el-Buhârî, es-Sahîh, rakam:3116, 4/85) buyuran Rasûliillâh (Sallellâhu Te 'âlâ Aleyhi ve Sellem)in, Ehl-i Beyti 'nin ve sahâbesinin üzerine olsun.
Şu bilinsin ki; yaşadığımız günlerde (2022 yılında) maddî kriz ve geçim sıkıntısı haddini aşmıştır. 
Çünkü Allâh-u Te' âlâ İnsanların mâneviyâta, cemâatle namaza ve haramlardan sakınmaya önem vermemesinin peşin azâbım âhiretten önce dünyâda kendilerine tattırmayı murâd etmiştir.
Ama bu da Müslüman kulların hayrınadır, zîrâ Allâh-u Te'âlâ onların ebedî azâba düşmeden önce günahlardan dönmelerini  dilemektedir. 

TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

El emeği ve kişiye özel eserlerde gönderim süresi değişebilmektedir. Siparişinizin yoğunluğuna ve sıraya göre 3-5 iş gününü bulabilmektedir. 

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...