Faziletli Kırk Salavatı Şerife

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Faziletli Kırk Salavatı Şerife

Okuyucularımızın mâlumu vechile; 2012 senesinin Mevlid ayında zulmen hapiste bulunduğum, 2013 senesinin Mevlid ayında da hapisten yeni çıktığım için her sene Mevlid ayında Rasûlüllâh (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem) Efendimiz hakkında bir kitap telif etmekle ilgili evvelce yapmış bulunduğum adağımı meşru mazeretime binâen iki sene yerine getiremedim.

Lakin bana hürriyetimi bağışlayan Rabbime hamd-ü senâda bulunmak ve bu hususta en büyük şefaatçim olan Rasûlüllâh (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem)e adağımı îfâ etmek üzere 1435/2014 yılının Rabîulevvel ayında olduğu gibi, 1436/2015 yılının 2 Ocak cuma akşamına denk gelen bu seneki Mevlid gecesinde de sizlere Rasûlüllâh (Sallâllâhu Aleyhi ve Sellem)e ulaşacak en güzel hediye olan ve onun en büyük vârislerinden sayılan Kâdirî tarîkatının kurucusu Ğavs-i A‘zam eş-Şeyh es-Seyyid Abdülkâdir el-Geylânî el-Hasenî el-Huseynî (Kuddise Sirruhu’s-Samedânî) Hazretleri’ne ait kırk salevât-ı şerîfeyi metniyle ve tercümesiyle takdim etmeye muvaffak kılındık. Rabbimize sonsuz hamdler olsun.

Şu bilinmelidir ki; bu kitapta zikredilen salât-ü selâmlar ya bizzat vird sahibinden ya da birkaç vasıtayla da olsa bu ilhamlara mazhar olan zatlardan icâzet alınmaksızın okunamaz, okunursa mutlak mânâda zikir ve salevât sevabı alınabilir, lakin bu virdlerin husûsî fazîletlerine erişilemez.

Bu yüzden sizlere bu konudaki icâzetimi arz etmek isterim. Cübbeli Ahmed diye bildiğiniz bu fakir kardeşiniz Kâdirî tarîkatının virdleri, özellikle tarîkatın müessisi olan Abdülkâdir el-Geylânî (Kuddise Sirruhû) Hazretleri’nin bu salevâtı hakkında büyük âlim, Seyyid İbrâhîm el-Ahsâî el-İdrîsî el-Hasenî (Sellemehullâhü’l-Müte‘âlî)den icâzet aldım ki o mübarek zatın hattıyla olan bu icâzet metninin bir sûretini ve tercümesini ikinci bölümün başında arz ettim.

Bu fakir kardeşiniz Kâdirî evrâdı hakkında silsile sahibi diğer bazı Kâdirî meşâyihından da şifâhen icâzet almış bulunmaktayım. Bu icâzetlerim vesîlesiyle siz değerli okuyucularıma o bölümde arzedeceğim bazı şartlarla bu salevâtı okumanız için icâzet (izin) vermiş bulunmaktayım.


Faziletli Kırk Salavatı Şerife kitabını incelediniz, Cübbeli Ahmet hocanın diğer eserleri için tıklayınız!

TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...