Feyza'nın Günlüğü

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Feyza'nın Günlüğü" hikaye seti Feyza adında küçük bir kız çocuğunun ailesiyle birlikte geçirdiğivakitleri ve bu esnada yaptığı aktiviteleri anlatmaktadır. Set, çocuklarımızın ilk heyecanlarını tatlı birüslup ve sadelikle anlatırken aynı zamanda değerler eğitimlerini de destekleyen 5 kitaptanoluşmaktadır.Okul öncesi ve 1 Sınıf okuyucuya hitap eden set; çocuklara akıcı ve sade anlatımıyla okuma zevkisunmanın yanında; hassasiyetli çizimleri, kavram öğretme ve değerler eğitimi gibi içeriğiyle deçocuklarımızın ahlaki gelişimini en güzel şekilde desteklemeyi amaçlamaktadır.İçerisinde yer alan görsellerin samimiyeti, aile kavramını işleyişindeki güzellik ve çocuksu diliyleokuyan veya dinleyen çocuklara kitapları sevdirecek ve işlenen konularla birlikte kitabın boyutu dadikkatlerini çekerek hikayeden kopmamalarını sağlayacaktır. Font seçimi ve yazı boyutu iseokumaya yeni başlayan çocuklarımızın okumalarını kolaylaştıracaktır.Kitabın büyük ebadı ve resimlerin canlı renkleri çocukların hikayeyi takip etmelerini sağlarkenhikayelerde işlenen konular çocuklara şu alışkanlıkları kazandırmayı hedeflemektedir :Aile sevgisi, Büyüklere Saygı ve Hürmet, Yardımlaşmak ve Paylaşmak, İyilik Yapmak, ManeviDünyalarını Zenginleştirmek, Aileyle Vakit Geçirmek, Kardeş Sevgisi...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...