Frezya

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kırılıp kaçmaya çalışan, içimizde saklı tüm umutlara merhaba...Şimdi ne söyleyecek bir kelimen var ne de kendini ifade edebileceğin bir his. Yürüdüğünüzyollara dönüp bakıyorsun. Kaçmaktan vazgeçiyorsun.Kaçmak, tutsak olmak...Sessizce bulunduğun yere oturuyorsun. Belki de durduğun yer doğru durak. Bekliyorsun.Bir ışık beliriyor, elindeki biletin tam saati.Neden olmasın?Basamakları birer birer çıkıp koltuğuna oturuyorsun. Yeni bir yola giriyorsun ve o an hayatın içini bir umut sarıyor.Kaçtığın yolların sende bıraktığı izlere bakıp kocaman gülümsüyorsun. Dudakların, yeni birmerhabaya hazır olduğunu söylüyor artık.Merhaba...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...