Gazâli Külliyatı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
GAZÂLİ KÜLLİYATINe kadar kibirli dursa da bardağın önünde eğilir çaydanlık.Öyleyse bu büyüklenme niye? Bu kibir, bu gurur niçin?Bedenine değil kendine değer ver, ve gönlünü olgunlaştır !Çünkü kişi; bedeni kadar değil, ruhu kadar insandır. Şüpheduymayan hakikati bulamaz. Cevizin kabuğunu kırıp özüneinmeyen cevizin hepsini kabuk zanneder. Bir sözü söyleyeceğinzaman düşün! Eğer o sözü söylemediğin zaman mesul olacaksansöyle. Yoksa sus. Çocuktaki utanma hali ondaki akıl nurununalametidir.Her hâdisin hudûsu (sonradan var olanın var olması) için birsebebe ihtiyaç vardır. Ölüm Allah'ın sevgili kullarına, bir bardaktatlı soğuk suyu içmek kadar kolay gelir. O hâlde evrenin de varolması için bir sebebe ihtiyaç vardır. O sebep de Tanrı'dır. İlmiile amel etmeyen alim; başkalarını giydirdiği halde kendisiçıplak olan iğne gibidir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...