Gece Ve Kandil

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  "Ey Hak yolcusu salik! Mübarek gecelerde minarelerde yanan kandillerin neyi ifade ettiğini hiç düşündün mü?Minare, ezan okunan yerdir. Ezan-ı Muhammedi, uluhiyetin ilan yeri, Zat-ı Mutlak'a davet yeridir. O da sensin, yani minarenin şerefesinde yanan kandiller, senin şerefli başında ilahi nurlarla parlayan "muhabbetullah ve ilmullah" yani Allah sevgisi ve ilmidir. Bu hakikatleri idrak etmemiz ve dikkatlerimizin çekilmesi için zahirde o kandillerin yanmasından maksat, batında yani bizim aklımızda ve gönlümüzde ilahi nurların parlamasıdır. Minaredeki kandillerin yandığını görünce sevinen insan, kendi minaresindeki nur kandillerinin yandığını görünce sevinmez mi?"Necdet Ardıç, bu kitabında mübarek gecelerimiz ve bayramlarımızın ledünni bir tefsirini yapıyor. Mevlid Kandili, Regaib Kandili, Mirac Kandili, Berat Kandili, Kadir Gecesi, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı bu eserde zahir-batın, enfüs-afak çerçevesi içinde değerlendiriliyor.
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Benzer Ürünler
  Yükleniyor...