Geçmişin Travmalarından Kurtulmak; Bir Öze Dönüş Yolculuğu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Birçok kişi geçmişi açmanın zarar verici olacağını düşünerek geçmişte yaşadıklarını görmekve duymak istemez. Bunun için de geçmişin yakasını bırakmadığını, bugünkü birçokdavranışında kendini gösterdiğini fark edemez. Çünkü kişi çoktan geçmişin bugüne etkisiolabileceği fikrini zihninin en derinlerine kaldırmıştır. Bazen de kişi yaşadığı durumunanlamsızlığını görür, fark eder ancak olanın adını koyamaz. Geçmişi geride bırakmayıbaşaramadığında tüm yaşam enerjisini bu uğurda harcarken, acı dolu bir hayatı kendi kaderisanır.Biz bu kitapla "unuttum" sandıklarınızın aslında tıpkı bir soğanın kabukları gibi açıldıkçaaçıldığını, açmaya başladığınızda en derinden çıkacakları sizlere göstermek istedik. Zihin debeden de yaşadığı hiçbir şeyi unutmaz. Biz biliyoruz, siz de bilin istedik. Zihnin koca bir deryaolduğunu sizlere göstermek için; geçmişte masumane işlenmiş bir hatanın kişiye yıllarboyunca ödettiği kefareti, farkında olmadan kendimizi içinde bulduğumuz birbirinin aynı ilişkileri ve geçmişin yüklerinin bugüne nasıl yansıdığına dair pek çok başka örneği anlattık.Her bir satırda biz kendimizi çözümlerken sizlerin de çocukluğunuza inmeyi amaçladık. Bukitabı hayatınızı okurken olaylara bir isim verir gibi, unuttuğunuz ve geçmişte bıraktığınızsen'e yeniden dokunur gibi, kendinizi yeniden keşfederken bir kez daha doğar gibiokumalısınız.Çünkü uyanışın ilk çağrılarına kulak verir ve bu kitabı kendi yaşamınızı ele alarak okursanız,kendi geçmişinizle ilgili muhteşem izler bulacak ve şifalanacaksınız.Unutmayın, bu sizin hikâyeniz ve öze dönüş yolculuğunuz...
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...