Genç Poe / Mary Roget'in Sırrı 2

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Genç Poe'nun gizemli dünyasına hoş geldin!Bu hikâye, ileride en iyi korku hikayelerinin yazarına dönüşecek sıra dışı bir çocuğunmaceraları üzerine...Her yeni olayda Genç Poe'ya eşlik ederken dünyadaki en meraklı, en yaratıcı, en akıllı, enanalitik ve en hayalperest insanlardan birinin sırlarını keşfedeceksin.Ünlü ve güzel bir tiyatro aktristi olan Mary Roget gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Hiçbiripucunun bulunmadığı dört günden sonra dedektif Auguste Dupin, keskin zekasından dolayı Genç Poe'dan yardım istemeye karar verir. Fakat kadın, beklenmedik şekilde ortaya çıkar veona ne olduğuna dair hiçbir açıklama yapmaz. Böylece dava kapanmış sayılır. Ta ki yenidenortadan kaybolana kadar. Ne yazık ki bu kez yürütülen soruşturma neticesinde Mary Roget'incesedi bulunur. Şimdi söz konusu olan bir cinayet davasını çözmektir.Yazar HakkındaCuca Canals, Barcelona Üniversitesi Bilgi Bilimleri bölümünden mezun olduktan sonra 1992yılına kadar reklam ve sinema sektöründe çalıştı ve bu alanda önemli ulusal ve uluslararasıödüller kazandı. Venedik Festivali Gümüş Aslan Ödülü, San Sebastián Festivali Jüri Özel Ödülü,Venedik Festivali En İyi Yönetmen Altın Osello Ödülü ve Goya En iyi Yönetmen Ödülübunlardan bazıları. Canals, yetişkinler için dört roman kaleme aldı. Romanları İngilizce,Hollandaca, Portekizce, İbranice, Almanca, Lehçe ve İtalyancaya çevrildi. Bunların yanı sıraçeşitli resimli çocuk kitapları da yayımlandı.Kullanılan Reklam MecralarıKitap Lansmanı Dergi ve kitap eklerinde ilan çalışmaları, tanıtım yazıları Geniş kapsamlıbookstagram gönderimi
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...