Gizli Dünya Devleti

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hastalık tam olarak teşhis edilmezse tedavi tam olmaz mikrobu tanımadan hastalık tedavi edilemeyeceği gibi mikrobu bilmeden olayları anlatmamız şifa bulmamamızda mümkün değildir onun için bu sömürü dünyasını yöneten merkezi tanımamız lazım bu merkez Siyonizm merkezidir ırkçı emperyalizm merkezidir bugün Ortadoğu’da yapılanlar sadece İsrail meselesi değildir Siyonizm adı altında bir inanışın bir zihniyetin bütün dünyayı kontrol altına alma ve sömürme zihniyetidir kendilerini üstün ırk sanan bir batıl zihniyetin insanlığı yok etme ameliyesidir ırkçı emperyalist odaklar diyor ki Müslüman aleminde bütün gücümüzle ılımlıları çoğaltmamız lazımdır ılımlı İslam ile ne anlatılmaya çalışılır.? Yani cihat şuuru olmayacak hak ve adaleti hakım kılma gayesi ve sorumluluğu taşımayacak bozuk ve batıl düzene karışmayacak Siyonizm’e hizmetçilik yapacak ama namaz kılacak oruç tutacak umreye koşacak dünyadaki ve ülkedeki düzeni Siyonist merkezler tanzim edecek sen sadece Yahudi’ye vergi ve faiz ödeyeceksin aldığın her malın fiyatını yarısını sömürü sermayesine haraç olarak vereceksin bir nevi küresel sisteme demokrat kölelik edeceksin ama izin verilen ibadetleri.de yerine getireceksin işte ılımlı İslam dedikleri bu. Biz her taşın altında Yahudi var demiyoruz fakat hiç bir taşın altını boş bırakmaz ..
Prf.Dr.Necmettin Erbakan
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...