Göktürk Prensi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Yüce Kağanım, Batı Türük Kağanlığı'nın hükümdarı, verdiğinizbuyruk canımdan ötedir."Göktürk Hükümdarı İstemi Kağan, ipek ticaretini korumak içingelecekte iyi bir komutan olacağına inandığı Göktürk'e gizli bir görevverir. Arkadaşları Altın Börte ve Sungur ile Orta Asya bozkırlarındamacera dolu bir yolculuk beklemektedir Göktürk'ü. Çinli ve Soğdlucasuslardan kaçtıkları, gizemli mağara ve bahçelerle karşılaştıkları buyolculukta Göktürk, cesareti ve azmiyle gizli görevi başarıyla yerinegetirebilecek mi? Heyecan dolu kovalamacaya çılgın savaşçı DeliYamtar, Bögü Alp, yol gösterici İtbarak, canlıları iyileştiren Sağaltıcı,yer altı canavarı Yutba ve yaşam suyu armağancısı Altın KanatlıKarakuş da katılıyor. Orta Asya topraklarında macera dolu bir yolculuğa hazır mısın?
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...