Gönülsüz Kökden Dinci

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Eğer gönüllü ya da gönülsüz Batı karşıtı ya da İslam karşıtı tepkiseller yetişsin istemiyorsak, eğer bu sağırlığın yerini hakiki birkültürel olgunluk ve medeniyetlerarası diyalog alsın istiyorsak, işe evvela araftaki bireyin hayal kırıklıklarını anlamaktan başlamak lazım.Bu kitabı okumak lazım. Tartışmak lazım. Eliştirmek ve anlamak lazım-ki Batı ile Doğu arasındaki hayali sınırları samimiyetle sorgulayabilelim.Elif ŞafakGüzel yazılmış ve muhteşem bir şekilde kurgulanmış, böylesine zekice yazılımş bir eserle, böylesine berrak fikirlerle ve anlatımla karşılaşmakne büyük mutluluk..Yazar, merakta bırakma dozunu o kadar ölçülü tutmuş ki bunu nasıl yaptığını anlamıyoruz bile. Sonuçta ortaya çok yüksektansiyonlu bir hikaye çıkıyor, yaşadığımız dünyanın haline ilişkin incelikli ve zarif analizlerin de yapıldığı, uzun zamandır okuduğum tümgerilim romanlarında daha heyecanlı bir roman.Phılıp Pullman
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...