Güller Ağlar Ülkemde

  WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
  Hızlı Gönderi
  Güvenli Alışveriş
  İade ve Değişim
  Elindeki tüfeği işaret etti Musa;"Şu yaşadıklarımızın fotoğrafını çek deseler, Tam 12'den çekerdim Raid!Ki ben; hiç bir zaman sevmedim silahları, düşün!Gördüğün gibi kullanmayı da bilmiyorum.Ne yapayım, bu da benim eksikliğim olsun!"Ardından boynunda asılı duran fotoğraf makinesini alıp uzattı;"Al bunu Raid. İçi çığlık, acı, gözyaşı dolu... Ama sen, en zor karede bile umudun izini sür.Ve tüm dünyaya ulaştır. Vicdanın varlığını hatırlat onlara.Belki bir masumla göz göze gelir de uyanır insanlık!"Bu romanında, bir ceza yerine dönüşmüş 1991 yılının Cezayir'inde, iç ve dış güçlerin yaptığı kanlı bir darbenin hikayesine yol alıyor Nehir Aydın Gökduman. Ve bu çapraz ateşe var güçleriyle direnen Cezayirlilerin zorlu ve onurlu mücadelesini anlatıyor.Özgürlüğe inanan tüm cesur kalpler için!
  TESLİMAT
   
  Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

  Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

  Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  ---

  Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

  Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
  Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

  Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

  Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
   
  Yükleniyor...