Hacamat ve Manevi Şifa

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Peygamberimiz (sailallahu aleyhi ve sellem)bir hadisi şeriflerinde şöyle buyurmuşlardır."İki nimet vardır ki, insanların çoğu bundaaklanmıştır: Sıhhat ve boş vakit." İnsanı vehastalıkları yaratan Allah Teâlâ, yarattığı herderdin devasını da yaratmıştır. İnsana düşenvazife hastalıklardan kurtulma yollarını arayıptedavi olmaya çalışmaktır. Nitekim insanlaraher konuda rehber olarak gönderilen AllahResulü (sailallahu aleyhi ve sellem) dehastalandığında, hekimlere tedavi olmuş,hastalanan ashabı için de hekimler çağırmışve zamanın tedavi yöntemlerindenfaydalanmıştır. O zamanın tedavi yöntemleriarasında en yaygın olarak kullanılan hacamatda Peygamberimizin (sailallahu aleyhi vesellem) sıkça başvurduğu ve ümmetinetavsiye ettiği bir tedavi şekli olmuştur.Hacamat, binlerce yıldır dünyanın birçokyerinde koruyucu hekimlikte ve hastalıklarıntedavisinde uygulanmış günümüzde dealternatif tıpta en fazla tavsiye edilen tedavimetotlarından biri hâline gelmiştir.Bu kitapta geçmişten günümüze hacamat vetedavi yöntemleri anlatılmaktadır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...