Hadis Şerh Literatürü 1

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Elinizdeki eser, hadis ilminde önemli bir yer tutan şerh literatürünü karakteristiklerinden şeklîözelliklerine, telif süreçlerinden neşirlerine, karşılıklı etkileşimlerinden örnek şerh uygulamalarınakadar uzanan genişlikte ele alan kapsamlı bir rehber olmak üzere hazırlanmıştır. Eserin amacı biryandan başlıca şerhlerin içeriğine dair derli toplu bilgi vermek, bir yandan da şerhleri pratikbiçimde kullanmak isteyenlerin işini kolaylaştıracak ipuçlarını göstermektir.Hadis şerhleri üzerine gerçekleştirilmiş geniş kapsamlı bir çalışmanın birinci cildini oluşturanbu eserde Muvatta ve Sahîhayn şerhleri ele alınmıştır. Yaklaşık 300 cilt kitabı ayrıntılı olarakinceleyen, bunun en azı iki katı kadar kitap hakkında da genel değerlendirmeler içeren eserde,şerhleri ön kabullerden uzak ve içeriklerini gerçeğe en yakın biçimde yansıtacak tarzda ele almayaazami gayret gösterilmiştir. Burada hadis şerhleri hakkında sunulan bilgiler, İslam entelektüeltarihinin yapı taşlarından biri olan şerh külliyatının anlaşılmasına da ışık tutacaktır
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...