Geçen asırda Hindistan'da, kendilerini ehl-i hadis diye isimlendiren bir ses yükseldi. Bu grup birçokmeselede hadisi şeriflere muhalefet ediyordu. Ayrıca, mezhep imamlarını taklit etmeyi reddedip, Hanefi fıkhınınyanında İmam Ebû Hanîfe'ye de dil uzatıyorlardı.Dönemin önde gelen âlimleri bu sahte iddiaları reddetmek için harekete geçtiler ve bu iddiaları birçok eserleçürüttüler.Bu amaçla telif edilmiş kitapların en güzeli, ilim talebelerine el kitabı olarak hazırlanan elinizdeki kitaptır.Müellif, ulaşabildiği bütün hadis kitaplarını dikkatlice inceleyerek unutulan ve dağınık kalan kâideleri bulupdüzenlemiş ve istifademize sunmuştur.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...