Hadisler ve Zihinlerdeki Sorular

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hadislerin bütünü bir yana her bir rivayete nasıl yaklaşmamız gerektiği hususunda günümüz Müslümanlarının zihindünyalarında metodolojik bir bakış açısının olduğunu söylemek zordur. Akademisyenler başta olmak üzere, dininikinci kaynağını öğrenme çabasında olan müminlerin kafaları bu meselede oldukça karışıktır. Bununla birlikte, sonzamanlarda yapılan ve işin daha başlangıç aşamasında olan yeni çalışmalar, ihtiyaç duyulan bakış açısınınaltyapısını oluşturma yolunda önemli mesafeler kat etmiştir.Elinizdeki kitap, bu çerçevede değerlendirilebilecek bir eserdir. Zira Şuayp Arnavut, eserleri milyonlarca basılan veİslami ilimler alanında çalışan herkesin birkaç çalışmasından mutlaka yararlandığı çok önemli bir isimdir. Seksendokuz yıllık ömrüne paralel olarak sahip olduğu müthiş birikimle günümüz hadisçilerinin önde geleni olarak kabuledilmeyi fazlasıyla hak etmektedir. İki kapak arasında hem onu tanımak hem de günümüz müminlerininzihinlerinde dolaşan pek çok soruya cevap bulmak mümkün olacaktır. Kanaatimiz odur ki kitap okunduktan sonraokuyucunun düşünce dünyasını kurcalayan pek çok şüphe dağılıp gidecek ve hadislerin geneline yönelik güvendaha da pekişecektir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...