Hafız Boy Yasin-i Şerif Cüzü (Mealli - Özel)

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kur'ân Okumaya Başlarken Okunacak Duâ (Mealiyle Birlikte)1- Fatiha Sûresi2- Bakara Sûresi'nden (Elif-Lam-Mim)3- Âyete'l Kürsî4- Bakara Sûresi'nden (Amenerrasulü)5- Kehf Sûresi6- Yâ-sîn Sûresi7- Duhân Sûresi8- Fetih Sûresi9- Rahmân Sûresi10- Vâkıa Sûresi11- Haşir Sûresi'nden (La yestevi)12- Cum'a Sûresi13- Tahrîm Sûresi'nden14- Mülk (Tebareke) Sûresi15- Kıyâme Sûresi16- Nebe' (Amme) Sûresi17- Duha Sûresi18- İnşirâh Sûresi19- Tekâsür Sûresi20- Fîl Sûresi21- Kureyş Sûresi22- Mâûn Sûresi23- Kevser Sûresi24- Kâfirûn Sûresi25- Nasr Sûresi26- Tebbet Sûresi27- İhlâs Sûresi28- Felak Sûresi29- Nâs Sûresi30- Hatim Duâsı31- Hâcet Namazı Duâsı
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...