Hangi Söz

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Gelip geçici zaman içerisinde yaşadığımız ve karşılaştığımız yada içinde bulunduğumuz her türlü olay; bir kıyıya vuran dalga misa-li gibidir. Bazen o dalgaya hasret kalır kıyı. Bazen de gelen o dalga-larla küçük ama içerisinde bulunan büyük kalpli nice insanların ya-şadığı yuvaları yıkar. İşte o zaman o kıyı, kıyı olduğundan utanır vesıkılır, hatta üzülür ama nafiledir. Evet! İnsanoğlu da bu misal iletemsil edilecek olursa; doğar, yaşar ve ölür. Bu, kâinatın hakikatidir.İnsan, imtihan edilmek üzere kendisi ve içindeki her şeyin geçiciolduğu dünyaya gönderilmiştir.İnsanoğlu tarihi mücadelesi seyrindeilk etapta bir fert iken bila-hare kabileler, toplumlar, devletler oluşturmaya başlamıştır. Aslındahepsinin temelinde Rabbimizin (c.c) "Ey insanlar! Şüphe yok ki,biz sizi bir erkek ve bir dişiden yarattık ve birbirinizi tanımanıziçin sizi boylara ve kabilelere ayırdık. Allah katında en değerliolanınız, O'na karşı gelmekten en çok sakınanınızdır. ŞüphesizAllah hakkıyla bilendir, hakkıyla haberdar olandır."1sözü vardır.Ancak nice topluluk-kabile birbirini bir "söz" sebebi ile katletmiştir.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...