Hanım Sahabeler Ansiklopedisi

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Günümüz Müslüman kadını, kendisine empoze edilmeye çalışılan, ancak fıtratı ile tutarlı olmayan şahsiyet ve kimlikler altında ciddi bir rol karmaşası yaşamaktadır.Bu gün insanlığın, bilhassa yeni nesillerin yetiştirilmesinde en önemli rol sahibi olan kadının örnek alabileceği şahsiyetlere her zamankinden daha çok ihtiyaç var.Hz. Peygamber´in (a.s.m.) rahle-i saadetlerinde terbiye görmüş, Güllerin Efendisi´nin eğitiminden geçmiş sahabe neslinin örnek hayatı bu ihtiyaca en güzel şekilde cevap verecek örnek hayatlardır.Çözümsüz gibi görünen ya da çözümü İslam dışında aranan nice problemin çözümü, yolumuzu ve karanlık dünyamızı aydınlatan yıldız mesabesindeki sahabilerin örnek hayatlarında saklıdır.Bu hayatlar, yaşamımızın her karesi için canlı ve pratik çözümlerlerle süslü birer hazinedir.En başta Allah Resûlü´nün (a.s.m.) hane-i saadetlerinde yetişen kızları torunlarıHz. Ebû Bekir, Hz. Osman, Ebû Hüreyre, Zeyd b. Sâbit gibi yıldızların anneleriİslam´ın ilk günlerinde Müslüman olup işkencelere maruz kalan Nehdiyye binti Ümeyye.Dikenler arasında nadide bir gül gibi açan Büsre binti Saffân.Eşini gerdekten şehâdete uğurlayan Cemile binti Abdullah.Allah Resûlü´nü (a.s.m.) evinde ağırlayan Ümmü Eyyûb.Yâd ellerde eşini kaybedip inancından taviz vermeden bir başına ayakta duran Ramle Hatun.Eşi, kardeşi, oğlu şehit olmuşken, "Allah Resûlü (a.s.m.) hayatta olduktan sonra bütün musibetler hafif kalır" diyerek darlık ve zorluklara meydan okuyan Peygamber âşığı Hint binti Amr.Hemşire, doktor, âlime Ümmü Atiye.Ve kadınlar aleminin gökkubbesinde yıldız misali parıldayan daha nice hanım sahâbelerGelin o yıldızlar sizin âleminizi de aydınlatsın.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...