Hanım Sahabiler

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
- Yayınevi olarak 2014 yılında İbn Sa'd'ın Kitâbü't-Tabakâti'l-Kebîr'ini, Prof. Dr. AdnanDemircan Hocamız'ın editörlüğünde alanın uzmanı 15 hocamızın oluşturduğu bir heyettarafından yapılan notlandırılmış çeviriden oluşmaktadır. - Okuyucularımızdan gelen talep üzerine müstakil bir baskı olarak neşrettik. Söz konusu müstakil cildin siyer okuyucuları nezdinde ki olumlu karşılığı, diğer ciltlerin de özgün bir derleme ile ayrı basımlarının yapılmasının gerekliliğini gündeme getirdi. Şuan elinizdeki bu çalışma, böyle bir talebin sonucunda oluşturulmuş bir eserdir.- Hanım Sahâbîler başlığında bir cilt olarak tasarlanan eser, Tabakât'ın son cildi olan 10 cildioluşturan "Hanımlar" kısmından oluşmaktadır. Toplamda 628 hanım şahsiyetin biyografisindenoluşmaktadır. Bunların 534'ü sahâbî, kalan 94 kişi de hadis rivayetinde öne çıkan tabiînhanımlardan oluşmaktadır.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...