Hayal Ağacım Erguvan

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bir Zeki Müren sesinde mesela, "Mesut Bahtiyar'dan şarkılar dinlediniz" dediği zamangözlerimiz nemleniyor olabilir mi?Veya Şenay, "Şu dünyadaki en mutlu kişi, mutluluk verendir" diye süzülse kalbimize, içimizdekiküs çocuk duyup da gelir mi dersiniz?Özlediğimiz kokular sonra... Leylak, lavanta, naftalin, tütün kolonyası, az önce mangal ateşindenalınmış bir fincan kahve, taze biçilmiş çimen, turşu suyu, tavada kızaran köfte, mis gibi arap sabunu, nane yaprağı, kıyılmış dereotu, eski bir kitabın sayfaları...Ya da sayfaları sararmış bir mektup mesela, bir dizecik şiir, bir kenarı oyalı mendil, bir gözlük,bir kalem, bir tespih, bir anı, geçmişe sizi sevgiyle sımsıkı, güvenle bağlayan...İçinizdeki o çocuk, kaygılara boğulup duvarlara çarpa çarpa "Beni eve götür" diye bağırdığızaman işte gideceğiniz güvenli yuva orası.Bir nefesle dünyaya geldik, bir nefesle de gideceğiz. O iki nefes arasındaki süreyi kâbusa mıçeviriyoruz, yoksa şölen gibi mi yaşıyoruz, aslında bizim elimizde.Herkes yaşamasına yaşar, ölmesine ölür de, kalpten kalbe akışmak her babayiğidin harcı değil.Onu bir denesek mi?Ne de olsa yol da burası, ev de burası.(Arka Kapaktan)Yazar Hakkında:Bige Güven KızılayAnkara'da dünyaya gelmiştir. TED Ankara Koleji ve ODTÜ Sosyoloji Bölümünü bitirdiktensonra tekstil yaşamına devlet memuru olarak Sümerbank'ta çalışarak başlamış, EGS Holding veTekstil Yatırım Holding yapısında Pazarlama Müdürü ve İstanbul Bölge Müdürü görevlerindebulunmuştur. Güneydoğu Anadolu'da ilk konfeksiyon atölyelerini kuran TYH Tekstil'den GenelMüdür Yardımcılığı görevi sırasında ayrılmıştır. 2003 yılından beri Pesh Collection markası ile,oteller için özel tasarım bornozlar üretmektedir. İlk romanı olan Kehribar Zamanında Aşk (Ekim2015'te Hayykitap'tan yayınlanmış olup kendi anneanne ve dedesinin gerçek hayat hikâyesidir),Kırk Yama ve Kayıp Hayaller Koruyucusu isimli üç romanı ve Facebook'ta aynı isimli sayfasındayayınlanan yazılarından oluşan Hayal Ağacım serisi okurlarıyla buluşturmaktadır.Bige Güven Kızılay, hayal kurmanın gelecek korkusuyla baş etmenin enaydınlık yolu olduğunu işlediği Hayal Atölye'leri ile lise öğrencileri veyetişkin okurlarıyla bir araya [email protected]://www.facebook.com/hayalagacim/https://www.facebook.com/Kayıp-Hayaller-Koruyucusuhttps://www.facebook.com/KIRK-YAMA/https://www.facebook.com/Kehribar-Zamaninda-AŞK-/Hayykitap'tan yayımlanan kitapları:Hayal Ağacım Erguvan, Nisan 2020Kayıp Hayaller Koruyucusu, Nisan 2019Hayal Ağacım İğde, Nisan 2018Kırk Yama, Ekim 2017Hayal Ağacım Zeytin, Kasım 2016Kehribar Zamanında Aşk, Ekim 2015
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...