Hayat Onunla Güzel

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Şüphesiz ki Allah Resûlü'nün (s.a..v.) yaşam tarzı ve sünneti, hayatın her anını sorumlulukbilinci içinde yaşamak isteyen, hem dünya hem de âhiret saadetini elde etmek isteyenler içinvazgeçilmez bir kaynaktır. Günümüzde insanlar mutluluğu çok farklı şeylerde arıyorlar.Kimileri mal ve servete, kimileri makam ve şöhrete, kimileri de zevk ve şehvete tutkun birhayat içinde olmayı mutluluk zannediyorlar. Oysa gerçek anlamda inanan bir kimse için engüzel örnek hiç kuşkusuz Allah Resûlü'dür. İşte ben, bu yazılarımda Allah Resûlü'nünhayatımıza yön veren, istikamet çizen, bize hayatın ve sahip olduklarımızın değerini öğretenyaşam tarzını ele almaya çalıştım. Gördüm ki hayat, ancak onun (s.a.v.) sünnetine, yaşamtarzına uyulduğunda güzel oluyor. Onu dikkate almayan bir yaşamın huzur ve mutlulukgetirmesi mümkün değil."
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...