Hayat Rehberi Peygamberimiz (SAS)

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Öyle bir hayat yaşadın ki, her bir davranışın bütün anlaşmazlıklarımıza hakem... Hikmet dolutek bir sözün, bütün çaresizliklerimize çözüm... Nakış nakış erdemle süslü lekesiz hayatınınparlaklığı asırlar öncesinden günümüzü aydınlatıyor; incinmeye ve incitmeye asla razı olmayannurlu kalbinle her dem ışık tutuyorsun yolumuza... Mazi, hal ve istikbalimizi kuşatan değerlisözlerin kardeşliğimizi pekiştiriyor. Sevincimizle seslenen, hüznümüzle hüzünlenen KutluNebi! Kuraklıktan çatlayan topraklar yağmura nasıl hasretse, Sana öyle hasretiz... İnleyenhastalar sabahı nasıl beklerse, Sana öyle beliyoruz.Yara bere içindeyiz. Eller, ayaklar, gözler, kulaklar yaratılış hikmetinden kopmuş. Yüreklerezilmiş, zihinler paramparça olmuş. İnsani yönler kaybolmuş, insanlık çöle dönmüş adeta... Öyle bir hayat yaşadın ki, her bir davranışın bütün anlaşmazlıklarımıza hakem... Hikmet dolutek bir sözün, bütün çaresizliklerimize çözüm... Nakış nakış erdemle süslü lekesiz hayatınınparlaklığı asırlar öncesinden günümüzü aydınlatıyor; incinmeye ve incitmeye asla razı olmayannurlu kalbinle her dem ışık tutuyorsun yolumuza... Mazi, hal ve istikbalimizi kuşatan değerlisözlerin kardeşliğimizi pekiştiriyor. Sevincimizle seslenen, hüznümüzle hüzünlenen KutluNebi! Kuraklıktan çatlayan topraklar yağmura nasıl hasretse, Sana öyle hasretiz... İnleyenhastalar sabahı nasıl beklerse, Sana öyle beliyoruz.Yara bere içindeyiz. Eller, ayaklar, gözler, kulaklar yaratılış hikmetinden kopmuş. Yüreklerezilmiş, zihinler paramparça olmuş. İnsani yönler kaybolmuş, insanlık çöle dönmüş adeta... Kendimize gelmemizin, iç muhasebe yapmamızın, "zor zaman"ı aşmamızın, fıtratımızayönelmemizin zamanı gelmedi mi?Hz. Amine validemizin şefkatli kucağından Alemlerin Rabbi Yüce Mevlamızın Cennet BahçesiRavza-i Mutahhara'ya uzanan çileli dünya yolculuğunun her anını cahil ve alimlerlemücadeleye ve insanlığın irşadına adamış olan "Peygamber Efedimizin Hayatı"ndan acizanederlediğimiz nurlu hatıralar, karanlık yollarımızı aydınlatan birer kandil vazifesi görürinşallah...Gönülden dua ve niyazlarımla....
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...