Hayrat Kur'an Kalemi, Kur'an Okuyan Kalem Kur'an (Rahle Boy-Lila)

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
1- Kur'ân okumayı öğrenmek isteyenler Kalem Kur'ân ile Kur'ân-ı Kerîm'i hiçbir hocaya gerek kalmaksızın hem de en doğru telaffuzla ve tecvidli olarak öğrenebilirler.2- Kur'ân-ı Kerîmi yeni öğrenenler, takıldıkları ayeti Kalem Kur'ân'a okutturarak istifade edebilirler. Kelime kelime okuma özelliği sadece Hayrat Kur'ân Kaleminde olan bir özelliktir. Diğer kalemlerde takıldığınız kelimeye kalemi tuttuğunuzda tüm ayeti okur buda ciddi bir zaman kaybı ve sürekli beklemekten kaynaklanan bir bıkkınlığa sebep olmaktadır.3- Tecvid öğrenenlerin ve tecvidini geliştirmek isteyenlerin çok fayda görecekleri bir ürün.4- Telaffuzunu geliştirmek isteyenler için yardımcıdır.5- Namaz kılmayı öğrenmek isteyenlere büyük kolaylık sağlar.6- Dokundurduğunuz ayetin hem Arapçasını hem de mealini dinleyerek Arapçanızı geliştirebilirsiniz.7- Dokundurduğunuz ayetin hem Arapçasını hem de mealini dinleyerek kelime haznenizi geliştirebilirsiniz.8- İstediğiniz ayeti arka arkaya okutarak Kur'ân-ı Kerîm ezberlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.9- Mahrec çalış özelliği ile kıraatinizi düzeltebilirsiniz.10- Hacda/Umrede kitaptan arayıp bulmak zorunda kalmadan karteladaki resimlere dokundurmak suretiyle o yerde edilmesi gereken duayı çok rahatça Kalem Kur'ândan kulaklıkla dinleyebilir veya hoporlör ile hem dinleyip hem de dinletebilirsiniz.11- Günlük duâları hem her yerde ve her zaman dinleyebilir, hem de her gün dinleyerek bu duâları zamanla ezbeleyebilirsiniz.12- Farklı kıraatlerde okuyan birçok hafız kalemde bulunmaktadır, bu sayede dilediğiniz hafızdan dilediğiniz kıraatde dinleyerek o kıraatde kendinizi geliştirebilirsiniz.13- Kalem Kur'ân ile çok kolay bir şekilde ses kaydı yapabilirsiniz.14- Kalem Kur'ân ile mp3 dosyalarınızı dinleyebilirsiniz.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...