Hazreti Nuh (Aleyhiseselam) ve Büyük Tufan İnsanlık Medeniyetinin İkinci Doğuşu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Hayatlarında kendilerine uyacakları, insan hayatında baş gösteren en büyük sorulara net, anlaşılır cevaplar bulacakları, karanlık ve şeytani kuvvetlere karşı koyma disiplinıni kazanacakları bir rol model arayışında olanlara, seçilmiş en hayırlı kişiler olan ulü'l-azm peygamberlerin hayatlarından daha üstün bir model yoktur.İşte elinizdeki bu eser, ulü'l-azm peygamberlerin ilki olan Hz. Nuh'un hayatını konu edinmektedir. Bu eseri, insanlık tarihinin geçmişte yaşanmış bir kesitini bilmek isteyen; insanlığın kurduğu ilk medeniyete ve bu medeniyetin yok oluşuna; yine insanlığın ikinci medeniyetinin selametle ve içinde barındırdığı bereketleriyle başlangıcına dair malumat edinmek isteyen insanlığa armağan ediyorum.Elinizdeki bu Hz. Nuh kıssası, hakkında "Ona ne önünden ve ne de ardından hiçbir batıl girmez. O, hikmet sahibi ve hamde layık olan Allah tarafından indirilmiştir" (Fussılet, 42.) vasfına sahip olan Allah Teâlâ'nın kitabından çıkarılıp yazıldı.Hz. Nuh kıssası, kendisinden alınacak derslerle, ibretlerle, faydalarla, ilahi kanunlarla ve Allah Teala'nın insana ve bu evrene koyduğu yasalarla doludur. "Rabbine kavuşmayı uman kimse yararlı iş işleşin ve Rabbine kullukta hiç ortak koşmasın." (Kehf 110.)
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...