Hemingway İtalya'da

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Amerikan edebiyatının en önemli isimlerinden Nobel ve Pulitzer ödüllü Ernest Hemingwayyaşamı boyunca Fransa, İspanya, Küba gibi birçok farklı ülkede bulundu fakat kuşkusuz İtalyaonun hayatı ve sanatı için dönüm noktalarına ev sahipliği yaptı. Venedik, Milano, Cenova,Sicilya, Rapallo, Cortina gibi İtalyan şehirleri, roman ve öykülerinin arka fonunu oluşturdu.Silahlara Veda'da okuyucusuna İtalyan mutfağının ipuçlarını verdi, Irmaktan Öteye romanındaVenedik pazar yerlerine götürdü, Temmuz 1961'de kendini vurduğu gece Cortina d'Ampezzo'daöğrendiği bir şarkıyı söylüyordu.Hemingway yaşamı boyunca İtalya'ya tekrar tekrar geldi; pek çok yeri ziyaret etti, pek çok yeride sanatı için ilham kaynağı olarak kullandı.Richard Owen, Hemingway İtalya'da ile usta yazarın Birinci Dünya Savaşı'nda ilk kez İtalya'yagelişiyle başlayarak ömrü boyunca İtalya'ya yaptığı ziyaretlerinde eserlerine ilham olan mekân vekişilere yer veriyor. İtalya'nın bu büyük yazar için farklı bir öneme sahip olduğunu gözler önüneseriyor.Venedik lagünlerinden Dolomit Dağları'na ve ötesine İtalyan topraklarının, 20 yüzyılın en büyükyazarlarından birini nasıl da derinden etkilediğini açıkça ortaya koyan Hemingway İtalya'da,İtalyanların Hemingway'i benimsemesinin ve sanatını yürekten kabul etmesinin arkasındaki gizemi de eğlenceli ve sürükleyici bir dille keşfediyor.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...