Her An Yeniden

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Seni görüyorum. Seni, her an yeniden, ilk kez, görüyorum."R. Berin Tuncel Her An Yeniden'de duygular, ilişkiler, kadın olmak ve kendini bulmak üzerindenmodern insanın yaralarına şefkatle dokunuyor.Yaralı çocuklukların, olgun yetişkin olma sancılarına... Anne babadan alınamayanları kitaplarla,terapilerle telafi etme çabamıza... Gerçek ve tam bir sevgi ve kabulü, nerede bulursak oradanalabilme telaşlarımıza merhametle bakan bir göz olarak bize insan olma hallerini gösteriyor.Selen, Adem, Ebru Hanım, Çetin, Berrak ve Merve'nin birbiriyle kesişen, iç içe geçenhikâyeleriyle kurduğu küçük bir evrende ilişkilerle yaralanan, ilişkilerle iyileşen insanınyolculuğuna şahit kılıyor okuru.Ve adeta Yunus'un "Her dem yeniden doğarız, bizden kim usanası" deyişindeki gibi varoluşunher an yeniden doğmaya ayarlı yapısını keşfetmenin hissettirdiği ılık ümidi taşıyor satıraralarında.
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...