Heykeltıraş Babam

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Heykeltraş Babam, ansızın kaybedilmiş bir babanın ardından yazılmış mektup aslında. Her kelimesi gözyaşlarıyla ıslanmış, sessiz ve derinden bir iç çekiş. Yeteneğiyle tüm dünyayı kendine hayran bırakan bir sanatçının mücadelerle geçen yaşamının birinci elden tanıklığı. Oylum Öktem İşözen, babasını anlatırken bizi ustanın ülkesinde bıraktığı izlere doğru bir yolculuğa çıkarıyor.. "Babam, insan babam, canım babam, şimdi sen il il dolaştığım her yerde, Havran'dan Kars'a kadar her eserinde varsın. Manisa Anıtı'nda barışın sembolü zeytin dalısın, İzmir'de denizatlarını şahlandıran efesin, Nene Hatun'sun, Şerife Bacı'sın, ozanların sazında türküsün, Pir Sultan'sın, aşıksın. Dalgalara boğuşmanı özlediğim kahramanımsın, buğdaysın, başaksın, balıkçının yanındaki çocuksun. Yontulmamşı dağlarsın, yıllar önce dağdan inen çamurları sanata çeviren, eğitimlegçen haytı cehalete yitik giden heykeltraş babamsın.. Anılarıma ve umutlarıma herşeye rağmen sonsuz özgürlükler bırakan, hiç geçmeyen yürek yankımsın."
TESLİMAT
 
Değerli okurlarımız tedarik usulüyle çalışmaktayız. Stoklarda bulunmayan eserler için tedarik süremiz en geç 3 iş günüdür.

Büyük oranda sipariş verdiğiniz gün saat 13:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer siparişinizi saat 13:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

---

Yurt Dışında ki okurlarımızın dikkatine;

Yurt dışından yapılan alışverişlerde sitemizde ki yurt içi kargo ücretleri, teslim süre ve şartları geçerli değildir. Yurt dışı kargo ücretleri siparişinizden sonra ayrıca tahsil edilir.
Yurt dışına, özellikle Avrupa Ülkelerine vermiş olduğunuz siparişlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile, en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla göndermekteyiz.Yurt dışı siparişlerde kargo bedeli müşteriye aittir. Bu bedeli dilerseniz western unionla dilerseniz kredi kartı yahut swift yoluyla ödeyebilirsiniz.

Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme yapılmamaktadır.

Siparişleriniz ORTALAMA 3-10 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE tarafınıza teslim edilmektedir. Yurtdışına safran mürekkebi, çörek otu kapsülü gibi sıvı/gıda içerikli ürünler gönderilememektedir. Gümrük mevzuatı gereği bize geri dönmektedir.
 
Yükleniyor...